Bubble Blaze 2.11.16 (ios)

Bubble Blaze

Bubble Blaze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Blaze, iOS cihaz sahibi kullanıcıların eğlenceli bir şekilde oynayabileceği renkli ve ücretsiz bir balon patlatma oyunudur.

Bubble Blaze, oynadıkça bağımlısı olacağınız yeni ve eğlenceli bir balon patlatma oyunudur. AppStore üzerinde yüzlerce farklı balon patlatma oyunu olmasına rağmen oyyun yapısı, grafikleri ve oynanışı ile rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran Bubble Blaze oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyundaki amacınız fırlatacağınız topları aynı renkli en az 3 topu bir araya getirecek şekilde atmak ve böylece seri patlamalar yaparak bölümdeki tüm balonları yok etmek. Bu sayede bölümleri teker teker geçebilirsiniz. 160 farklı ve birbirinden güzel bölümden oluşan oyunda heyecanlı ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Etkileyici ses ve görüntü efektlerine sahip olan oyunu oynadıkça farketmeden bağımlısı olabilir ve bırakamayabilirsiniz. Oyunun diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise arkadaşlarınız ile yarışabilmeniz. Yeteneğe dayalı olan oyunda aldığınız yüksek puanları arkadaşlarınız ile kıyaslayarak kimin daha başarılı olduğunu görebilirsiniz.

Oyunda usta oldukça daha yüksek puanlar almaya başladığınız için daha fazla keyif vermeye başlıyor bu nedenle hiç bir zaman oyundan sıkılmıyorsunuz. Ayrıca oyunda yapacağınız kombolar sayesinde çok daha yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan güçlendirme yeteneklerini kullandığınızda topu attığınız yayın yanındaki ufak ejderha size yardım ederek zorlandığınız bölümleri geçmenizi sağlıyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde balon patlatma oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Bubble Blaze'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR