Bubble Shell

Bubble Shell
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shell, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz klasik bir eşleştirme oyunudur.

Rengarenk midye kabuklarını eşleştirerek patlatacağınız ve yüksek puanlar toplamaya çalışacağınız bir iOS oyunu olan Bubble Shell ile heyecan hiç bitmeyecek.

Gerçek anlamda bağımlılık yapan bir mobil oyun olan Bubble Shell, klasik eşleştirme oyunlarına benziyor olsa da eğlenceli grafikleri ve sesleriyle sizi başından kaldırmayacaktır.

Farklı birçok bölümün yer aldığı oyunda amacımız bölümleri tamamlamak için gereken puanları zamanında toplayabilmek. Puan toplayabilmek için de yapmamız gereken şey oyun ekranı üzerinde yer alan ve yan yana duran aynı renk midyelerin üzerine tıklayarak patlatmak. İki veya daha çok yana yana olan midye kabuğunu patlatabileceğiniz oyunda, yüksek puanlar toplayabilmek için tek seferde olabildiğince fazla midye patlatmaya gayret göstermelisiniz.

Bölümler içerisinde herhangi bir zaman kısıtlaması olmamasına karşın, ulaşmaşmanız gereken bir hedef puan vardır. İsterseniz Bubble Shell oynarken arkadaşlarınızla kim daha kısa sürede bölümü geçecek gibi küçük iddialara girebilirsiniz.

Sonuç olarak oldukça bağımlılık yapan ve eğlenceli bir oyun olan Bubble Shell'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR