Bubble Witch Saga 2 1.2.3 (ios)

Bubble Witch Saga 2

Bubble Witch Saga 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Witch Saga 2 epik bir balon patlatma oyunudur

Bubble Witch Saga 2 eğer balon patlatma oyunu oynamayı seviyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir seçenek olacaktır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone veya iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Bubble Witch Saga 2, Candy Crush Saga gibi başarılı yapımlarıyla tanınan King.com tarafından geliştirilmiş olan bir başka eğlenceli beceri oyunudur. Hatırlanacağı üzere Bubble Witch Saga serisinin ilk oyununda Cadılar Diyarı'nda geçen bir hikaye konu alınıyordu. Cadılar Diyarı karanlık ruhlar tarafından saldırıya uğradığında topraklarımızı savunmak için yola çıkmıştık. Serinin yeni oyununda da maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz ve Cadılar Diyarı'nı adım adım keşfediyoruz.

Bubble Witch Saga 2 klasik balon patlatma oyunu yapısını tatmin edici bir görsellikle birleştiriyor. Oyunda 3 adet veya daha fazla sayıda aynı renge sahip balonu yan yana getirdiğimizde balonlar patlıyor ve puan kazanıyoruz. Bölümdeki bütün balonları patlattığımızda ise bir sonraki bölüme geçerek hikayeyi adım adım tamamlıyoruz.

Farklı oyun modlarına sahip Bubble Witch Saga 2'ye düzenli olarak güncellemeler aracılığıyla yeni bölümler ekleniyor. Oyunda bize geçici olarak avantaj kazandıran bonus özellikler Bubble Witch Saga 2'ya heyecan ve renk katıyor. Eğer balon patlatma oyunlarını seviyorsanız Bubble Witch Saga 2'yi kaçırmayın.