Bubbly 3.10 (ios)

Bubbly

Bubbly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış olan Bubbly uygulaması ile sesli paylaşımlar yapabileceğiniz bir sosyal ağa sahip olabilirsiniz.

Bubbly uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir sosyal ağ uygulaması olarak yayınlanmış ancak onu diğer uygulamalardan ayıran oldukça net çizgiler var. Zira Bubbly bir sesli sosyal ağ uygulaması olarak ortaya çıktı ve böylece sevdikleriniz için bir paylaşım yaptığınızda bunu direkt olarak sesli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve çok basit, anlaşılır bir arayüze sahip olması da onu değerli kılanlar arasında.

Bubbly'de bir durum paylaşımı yapmak istediğinizde, bunu kendi sesinizle konuşarak yapıyorsunuz ve ekli olan arkadaşlarınız, aileniz direkt olarak sizin sesinizden olan biteni öğrenebiliyorlar. Uygulamada sesinizi paylaşmak istediğinizde, onu daha farklı hale getirmek için kullanabileceğiniz pek çok filtre, efekt ve arkaplan müziği de mevcut. Böylece sadece konuşmalar değil, çeşitli şakalar ya da ilgi çekici ses kayıtları da oluşturabiliyorsunuz.

Uygulamayı pek çok ünlünün de kullanması nedeniyle ünlülerin canlı ve sesli paylaşımlarını görmeniz de mümkün hale geliyor. Ancak ünlülerin seslerinden paylaşımlara sınırsız erişim için maalesef uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmak gerekiyor ve bu durum sizi biraz sınırlıyor.

Dilerseniz Bubbly içerisinde bulunan durum paylaşımlarınızı diğer sosyal ağlardaki hesaplarınızdan da paylaşabilir ve orada bulunan arkadaşlarınızı da haberdar edebilirsiniz. Oldukça ilginç ve yenilikçi sosyal ağlardan bir tanesi olduğu için Bubbly'i beğeneceğinize inanıyorum.