Bubbu - My Virtual Pet 1.17 (ios)

Bubbu - My Virtual Pet

Bubbu - My Virtual Pet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubbu - My Virtual Pet, çocuklara özel hazırlanmış evcil hayvan bakma, besleme oyunu.

Bubbu - My Virtual Pet, evcil hayvan bakma isteğinde bulunan çocuğunuz için seçebileceğiniz en uygun mobil oyunlardan biri diyebilirim. iPhone ve iPad’de ücretsiz oynanabilir oyunu çocuğunuza sunmadan önce uygulama içi satın alımları kesinlikle kapatmanızı öneririm. İçerik olarak çocuklara uygun olmayan reklamlar içermeyen oyun oynanış tarafında da kalitesini gösteriyor.

Evde kedi, köpek beslemek için başınızın etini yiyen çocuğunuzu oyalamak adın seçebileceğiniz iOS oyunlarından birisi de Bubbu. Sevimli kedi Bubbu’nun yanında bulunduğumuz süre boyunca onunla oyunlar oynuyor, yemek vakti besliyor, temizliğini yapıyor, uykusu geldiğinde evin en sıcak köşesinde yer ayarlıyor, dışarı çıktığında da eğlenmesi için evin etrafını güzelleştiriyor, hastalığında sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz.

Çocukları bağlayan arayüz sunan oyunda Bubbu’nun yer aldığı 30 eğlenceli mini oyun da bulunuyor. Yakalayıcı, kedi bulma, 2048, kedi boyama, zıplama, balon patlatma, peynir bulucu, balık ninja ve daha nice oyun da zaman geçirmek için birebir.

YORUMLAR