Bully: Anniversary Edition 1.03.1 (ios)

Bully: Anniversary Edition

Bully: Anniversary Edition
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bully: Anniversary Edition, iOS işletim sisteminde çalışan, Rockstar'ın en sevilen oyunlarından bir tanesinin yenilenmiş halidir.

Bully: Anniversary Edition, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen bir aksiyon oyunudur. 

2006 yılında Playstation 2 ve Xbox platformları tarafından Rockstar Games tarafından geliştirilen Bully, o yılın en sevilen oyunları arasına girmiş ve birçok öğrenciyi kalbinden vurmayı başarmıştı. Oyunda 15 yaşındaki haylaz Jimmy Hopkins olarak, Bullworth Akademisi adlı bozulmuş, yoldan çıkmış bir okulda öğrenci hiyerarşisinin tepesine tırmanmaya çalışıyorduk. Bunun için akla hayale gelmeyecek görevleri tamamlamamız ve o lise yıllarından hatırladığınız kötü çocuk ne yapıyorsa onları yapmak için elimizden geleni ardımıza koymuyorduk. Tüm bunları yaparken, müdür ve öğretmenlerden kaçıyor, onların sorgularını bertaraf ediyor ve paçayı kurtarmak için uğraşıyorduk. 

Bully: Anniversary Edition ise bu oyunun mobil platformlar için elden geçirilmiş hali. iOS ve Android için oyunun grafiklerini tekrar düzenleyen Rockstar, çok uzun zamandır beklenen bir başka özelliği de oyuna eklemiş. Friendly Challange ismi verilen bu modla birlikte, artık online olarak arkadaşlarınızla karşılaşabiliyor ve kendi karakterinizle onlarınkini dövüştürebiliyorsunuz. Kaç yaşında olursanız olun, her zaman sizi kendisine çekmeyi başaran oyunun Rockstar tarafından açıklanan özellikleri ise şöyle sıralanmış:

Bully: Anniversary Edition iOS Özellikleri

• Bully hikayesinin tamamı ile birlikte ilave görevler, karakterler, mini sınıf oyunları, ve Bully: Scholarship Edition'dan açılabilir öğeler
• Muhteşem grafikler: yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik ışık, gölge ve parçacık efektleri
• Yüksek çözünürlüklü ekran desteği
• Sıra tabanlı çok oyuncu modu Friend Challenges ile istediğin yer ve zamanda arkadaşlarına meydan oku. İstediğin yerde oyna, sıra sana geldiğinde bildirim al
• Sadece ihtiyacın olduğunda görünen bağlamsal butonların bulunduğu akıllı dokunma kontrolleri
• Rockstar Games Social Club'da buluta kaydetme özelliği ile oyun keyfini farklı cihazlar üzerinde kesintisiz sürdür.
• Fiziksel kontrol cihazı desteği

iPhone 5 ve daha yenisi, iPod Touch 6. Nesil, iPad 4. Nesil veya daha yenisi, iPad Mini 2 ve iPad Pro üzerinde çalışabilen ve 2,40GB gibi bir boyuta sahip olan bu oyuna dair tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

YORUMLAR