Bungle!

Bungle!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bungle! ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve tamamen refleks becerilerine dayanan keyifli bir iOS oyunudur.

Bungle! iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabilecğeiniz bir refleks oyunudur. İlk başlarda kolay gibi gelse de bölümleri tamamladıkça hız artıyor ve bir noktadan sonra baş etmesi imkansız bir hale geliyor.

Oyunda bir platform üzerinde bulunan karaktere farklı görevler veriliyor. Bu görevler esnasında platformun alt kısmında renkli bölümler oluşuyor. Bizim görevimiz ise karakterimiz tam bu renkli bölümler üzerindeyken ekrana basıp görevi tamamlamak. İlk paragrafta belirtildiği gibi önceleri oldukça kolay olan zorluk seviyesi giderek hızlanan oyun yapısı ve azalan renkli bölümler sebebiyle zorlaşıyor.

Oyunda sade fakat genel atmosferle uyum içerisinde ilerleyen grafiklere yer verilmiş. Buna paralel olarak tasarlanan ses efektleri de oyunun etkileyici olmasını sağlıyor. Eğer siz de sade ve hızlı yapısıyla reflekslerinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Bungle!‘ı denemenizi öneriyorum. Üstelik kalabalık arkadaş gruplarıyla oynandığı takdirde keyif seviyesini katlayacağını da garantileyebilirim.