Buradayım

Buradayım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buradayım uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan çocuğunuzun anlık konum takibini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Buradayım uygulaması, çocuklarının an be an nerede olduğunu takip etmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcısı anne babaların tercih edebilecekleri ücretsiz konum takibi uygulamaları arasında yer alıyor. Diğer ebeveyn kontrolü uygulamaları arasından hem yerli olması hem de Türkçe sunulması sayesinde ayrılan uygulama, aklınız çocuğunuzda kalmadan ve onu devamlı arayıp sormadan nerede olduğunu görmenize imkan tanıyor.

Uygulamayı kullanırken hem anlık olarak çocuğunuzun nerde olduğunu görebiliyor, hem de isterseniz ayak izi takibi özelliği ile gün boyunca nereden nereye geçtiğini inceleyebiliyorsunuz. Böylelikle devamlı olarak telefonunuzun başında durmanıza gerek kalmadan geriye dönük incelemeler yapabiliyorsunuz.

Çocuğunuz için bir güvenlik alanı belirlemenize de izin veren uygulama, bu güvenli alana giriş yaptığında ya da alandan çıkış yaptığında size hemen bildirim gönderiyor. Bu bildirimler sayesinde haberiniz olmadan bir yere gittiğinde hiç zorlanmadan haberdar olabiliyorsunuz. Tabii ki beklenen bir konuma gittiği zaman sizi bilgilendirmesi için kullanabileceği bir her şey yolunda butonu da unutulmamış.

Fakat devamlı olarak konum takibinin biraz pil tüketici yapısı olması, uygulamaya şarj uyarısının eklenmesine neden olmuş. Böylece çocuğunuzun şarjı bitmeye başladığında uyarı alabiliyor ve konum takibini kapatabiliyorsunuz. Eğer sizin onu almasını istiyorsa buradayım butonunu da kullanarak haber vermesine izin var.

Yeni ve yerli bir ebeveyn kontrolü uygulaması arayanlar, göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR