BuriedTown 1.1.10 (ios)

BuriedTown

BuriedTown
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BuriedTown mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

BuriedTown oyunculara zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyada zorlu bir hayatta kalma mücadelesine katılma imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan BuriedTown'da bir kıyamet senaryosu konu alınıyor. Bu senaryoda dünyayı zombiler ele geçiriyor ve geriye kalan az sayıdaki insan birbirlerine ulaşmaya çalışıyor. Dünyanın geri kalanından izole edilmiş bir adada kahramanımız da radyosuyla diğer insanlara ulaşmaya çalışmakta. Oyunumuzun hikayesi küçük bir kasabada başlıyor. Kahramanımız bu kasabaya adım attıktan sonra etrafın sandığı kadar ıssız olmadığını, yaşayan ölülerin her köşe başında kol gezdiğini keşfediyor. Bu keşfinden sonra ise bir yerlere sığınması gerektiğini anlıyor. Oyundaki maceramıza da böylece atılmış oluyoruz.

BuriedTown'da sığınacak bir yer bulduktan sonra açlık ve sağlık gibi hayatta kalma durumumuzu etkileyecek şeyleri konrol altında tutmamız gerekiyor. Bu nedenle bulunduğumuz kasabada sığındığımız yerden çıkıyoruz ve dükkanları ziyaret ederek yiyecek ve ilaç gibi kaynakları araştırıyoruz. Bu küçük gezintilerde zombilerle karşılaşıp savaşıyoruz ve adım adım kasabayı temizliyoruz.

BuriedTown 2 boyutlu bir oyun olsa da 3 boyutlu oyunlarda yakalayamadığınız eğlenceyi sunabilmekte.

YORUMLAR