Burner 3.0.1 (ios)

Burner

Burner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burner uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca sahte telefon numaraları üretmenize olanak tanıyor.

Not: Bu uygulama şimdilik Türkiye'de çalışmamaktadır.

Burner uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarından ücretsiz olarak sahte telefon numaraları yaratmalarını ve bu numaraları hem aramalar hem de SMS'ler için kullanmalarını sağlıyor. Dolayısıyla kişisel telefon numarasını gizlemek isteyen ve güvenliğine, anonimliğine dikkat eden kullanıcılar Burner'dan tam anlamıyla faydalanabiliyorlar.

Uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da ilk yapay numaranızın dakika ve SMS'leri bitirildiğinde maalesef daha fazlası için ücret ödemeniz gerekiyor ve bunu uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki pek çok kullanıcının aklına neden sahte numara yaratayım ki sorusu gelecektir.

İnternetten verdiğiniz satış ilanları, sosyal ağ profilleriniz, iş görüşmeleri için numaralar veya aklınıza gelebilecek pek çok durumda gerçek numaranızı vermek istemeyebilirsiniz ve Burner uygulaması tam da bu sıkıntıya çözüm olarak hazırlanmış.

Uygulamanın içerisindeki kredilerinizi kullanarak istediğiniz kadar farklı sahte numara üretebiliyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Böylece her iş için ayrı bir numara da kullanmanız mümkün. Lakin kullanmak istemediğiniz numaralar olursa bunları kapatmak ve karşı tarafa kapsam dışı mesajı göndermek de mümkün.

Eğer mobil cihazınızda kullandığınız telefon numaranızın gizliliğine ve kişisel güvenliğinize büyük önem veriyorsanız denemeden geçmeyin derim.

YORUMLAR