Burrito Bison: Launcha Libre 1.30 (ios)

Burrito Bison: Launcha Libre

Burrito Bison: Launcha Libre
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burrito Bison: Launcha Libre mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Burrito Bison: Launcha Libre hızlı ve aksiyon dolu oynanış sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Burrito Bison: Launcha Libre'de dünyanın en lezzetli salsa sosunu yapmaya çalışan kahramanımız Burrito Bison'ın maceralarına tanık oluyoruz. Yemek kitabı şeytani bir şef tarafından çalınan Burrito Bison bu kitabı geri alabilmek için yola çıkıyor; fakat şef emrindeki jelibon ordusunu Burrito Bison'ı durdurmak ve dünyayı ele geçirmekle görevlendiriyoruz. Biz de Burrito Bison'ın bu jelibonları atlatarak şefi yakalamasına ve kitabını geri almasına yardımcı oluyoruz.

Burrito Bison: Launcha Libre'deki temel amacımız kahramanımız sürekli ilerlemeye devam ederken onun karşısına çıkan engelleri aşmasını ve düşmanlarını pataklamasını sağlamak. Bir güreşçi olan kahramanımız yeteneklerini kullanarak güçlü düşmanlarını yok edebiliyor. Oyunda power upları toplayarak geçici süreliğine avantaj da kazanabiliyor, daha hızlı ilerleyip, ilginç araçları kullanabiliyoruz.

Burrito Bison: Launcha Libre'de kahramanımız Pineapple Spnak ve El Pollo gibi arkadaşları da yardımcı oluyoruz. Burrito Bison: Launcha Libre, eğer hızlı ve civcivli bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR