Busuu 4.2.1 (ios)
Busuu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    743

  • Üretici

    Busuu Limited

11 farklı dil için alıştırmalar sunan Busuu ile eğlenceli bir şekilde yabancı dil öğrenebilirsiniz.

Busuu ücretsiz olarak indirebileceğiniz yabancı dil öğrenme uygulamalarından bir tanesidir. Diğer pek çok uygulamanın aksine Busuu tek bir dil üzerine yoğunlaşmıyor. Bunun yerine farklı dilleri ve bu dillere yönelik egzersizleri bir araya getirerek kullanıcılara daha esnek bir çalışma ortamı sağlıyor.

Uygulamada anahtar kelimeler ve cümleler, sınavlar, testler ve yerli kişilerle pratik imkanı sunulmakta. Bunların hepsini düzenli bir sisteme oturttuğunuzda ortaya son derece keyifli ve etkili bir yabancı dil öğrenme deneyimi çıkıyor.Kısaca belirtmek gerekirse Busuu toplamda 150 farklı günlük alıştırma, 3.000 kelime, okuma, dinleme ve konuşma alanlarında egzersizler sunuyor. Busuu'da toplamda 11 farklı dil mevcut: Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince ve Japonca. Gördüğünüz üzere uygulamada herkese hitap edecek kadar farklı dil var.

Uygulama farklı seviyelerde dersler sunuyor. Siz de seviyenize uygun bir zorluk seviyesi seçerek öğrenmeye başlıyorsunuz. O dil hakkında hiçbir bilginiz yoksa sıfırdan başlayabilirsiniz. Busuu'da kullanılan metodlar son derece keyifli ve öğretirken eğlendiriyor. Uygulama ile yaptığınız çalışmalar asla sıkıcı olmuyor.

Siz de yabancı dil öğrenmek istiyorsanız fakat bunun için uygun bir yöntem bulamıyorsanız, Busuu'yu deneyerek bu konuda güzel bir adım atabilirsiniz.

YORUMLAR