Butter Punch 1.1 (ios)

Butter Punch

1.1
Butter Punch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Butter Punch, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Butter Punch, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Aksiyon dolu bir oyun olan Butter Punch da sürekli boş durmayacak ve elinizi çalıştırarak ilerlemeye çalışacaksınız.

Heyecanlı bir oyun olan Butter Punch koşu oyunları ile beceri oyunları kategorisini bir araya getiren bir oyun diyebilirim. Koşu oyunu deyince aklınıza gelen oyunlardan biraz daha farklı olan oyunda engellere top atmanız gerekiyor.

Butter Punch'da amacınız önünüzdeki topu karşınıza çıkan engellere fırlatarak onları yoketmek. Böylece ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeniz gerekiyor. Bunun için de sağ tarafa doğru yatay olarak kontrol ettiğiniz bir şekilde oynuyorsunuz.

Oyunda karşınıza sürekli olarak farklı hayvanlar çıkıyor ve sizin de bu hayvanlara ulaşmadan önce onları yoketmeniz gerekiyor. Bunun için topa vuruyorsunuz, top engele çarpıp onu yokediyor ve size geri dönüyor. Bu şekilde ilerliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğim kısımdan da anlayacağınız üzere oyunun kontrolleri gayet basit. Tek yapmanız gereken topu karşınızdaki düşmana gönderebilmek için ekrana dokunmak ve hepsi bu diyebilirim.

Oyunun grafikleri de yine gayet hoş tasarlanmış. Minimalist ve sade tasarımı ile pastel renkleri oyunu çok tatlı bir hale getirmiş diyebilirim. Ayrıca oyunda ilerledikçe pokemon topu, futbol topu gibi çeşitli topların kilidini de açtırabiliyorsunuz.

Siz de beceri oyunlarını seviyorsanız bu eğlenceli oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.