C25K

C25K
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

C25K, sizin için 8 haftalık bir spor programı hazırlayarak bu süre sonunda daha sağlıklı ve atletik bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak olan ücretsiz iOS uygulamasıdır.

C25K, spor yapmaya yeni başlayanlar için oldukça faydalı olabilecek ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulama ile içerisinde bulunan 8 haftalık program sayesinde, bu süre sonunda çok daha sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşursunuz. Özellikle kilo vermek isteyenlerin kullanabileceği yararlı spor uygulamalarından bir tanesidir.

8 Hafta boyunca, her hafta 3 gün ve günde yarımşar saatlik antremanlar ile 5 km koşabilecek hale geleceğiniz uygulama sayesinde, daha güçlü ve daha sağlıklı olabilirsiniz. Spor yapmak bazı kişilere zor gelebilir. Fakat C25K ile bu sorunu aşarak eğlenceli bir şekilde spor yapabilirsiniz.

C25K uygulaması ile spor yaparken kendi cihazınızdaki favori müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama sizi spor yapacağınız süre boyunca sesli bir şekilde uyararak yardımcı olur. Şık ve modern arayüzü ile birlikte oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamanın tüm özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Yarım saatlik spor programınızı ısınma, ana evre ve soğuma olarak bölerek rahat ir spor yapmanızı sağlayan C25K ile hem kilo verebilir hemde forma girebilirsiniz.

Özellikler:

  • Tüm özellikleri kullanabileceğiniz ücretsiz versiyon
  • 5 Kilometre koşu yapabileceğiniz 8 haftalık spor programı
  • Kendi müziklerinizi ve çalma listelerinizi dinleyebilmek
  • Sesli uyarılar yapan spor asistanı
  • Face ve Twitter entegrasyonu
  • MyFitnessPal ile giriş yaparak günlük spor programlarınızda ne kadar kalori yaktığınızı görüntüleme

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hem daha eğlenceli spor yapabileceğiniz hemde daha sağlıklı ve daha güçlü bir vücuda kavuşabileceğiniz C25K'yı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR