Cabby Tales

Cabby Tales
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cabby Tales sevimli bir taksiyi yönetmemize imkan tanıyan bir mobil oyundur

Cabby Tales bize sevimli bir taksiyi yöneterek özel olarak tasarlanmış bir dünyayı keşfetme imkanı sunan eğlenceli bir beceri oyunudur.

Cabby Tales'de kahramanımız olan küçük sevimli taksimiz meceralarla dolu bir şehirde yol almaya çalışmaktadır. Fakat bu şehirdeki yollar çeşitli engeller ve tuzaklarla donatılmıştır. Taksimiz bu çevrede yol alabilmek için ise bizim yardımımıza ihtiyaç duymaktadır. Cabby Tales'de taksimizin kontrolünü elimize alarak engelleri ve tuzakları aşmaya bir yandan da yolumuz üzerindeki altınları toplayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz.

Cabby Tales animasyon filmlerindekine benzer bir grafik yapısına sahip. Oldukça renkli ve sevimli olan oyun grafikleri mekan tasarımları ve çevresel detaylarda da başarılı iş çıkarıyor. Cabby Tales iki farklı kontrol yöntemini kullanarak oynanabilmekte. Oyuncular dilerlerse dokunmatik kontroller, dilerlerse hız sensörü yardımıyla oyunu oynayabilmekte.

Cabby Tales'de oyunu farklı zorluk seviyelerinde oynayabilmektesiniz. Oyun yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap ediyor ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR