Cafe Racer 1.032 (ios)

Cafe Racer

Cafe Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda motosiklet yarışlarına katılabilirsiniz.

Bünyesinde birbirinden farkı motosiklet modellerini bulunduran Cafe Racer, oyunculara etkileyici bir yarış ortamı sunuyor.

Tamamen ücretsiz olarak mobil yarış severlere sunulan Cafe Racer, çarpıcı grafiklerinin yanı sıra oyunculara zengin bir içerik sunuyor. Etkileyici performansı ile yarış oyuncularının beğenisini kazanan yapım, Android platformunda 4.7 gibi bir inceleme puanına imza attı.

Mobil yarış oyuncularının favori oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Cafe Racer, çeşitli zorlukları da beraberinde getiriyor. Oyun içerisinde akıcı trafiğe karşı yarışacak ve ilerlemeye çalışacağız. Oyunda ne kadar riskli hareketler yaparsak o kadar yüksek puanlar kazanacağız. Buna ek olarak beğendiğimiz motosikleti özgürce kişiselleştirebilecek ve rengine kadar tüm ayrıntılarını değiştirebileceğiz.

Devamlı olarak güncellenecek olan yapım, en son güncellemesini Mart ayında aldı. Oyun içerisinde ilerledikçe işler biraz daha zorlaşacak ve bu ilerledikçe de motosiklet konusundaki yeteneklerimizi ortaya dökmeye çalışacağız.

Keyifli ve bir o kadar da zor bir yarış ortamı sunan Cafe Racer, oyuncular için eğlenceli bir yarış dünyası sunuyor.

YORUMLAR