Cafeland 1.8.2 (ios)

Cafeland

Cafeland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı telefonumuzda yemek yapan bir lokantayı işletmeye çalışacağız.

Mobil platformda klasik oyunlar arasında bulunana Cafeland, oyunculara kendi kafelerini kurma ve işletme imkanı sunuyor.

Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde de oldukça popüler bir kitle tarafından oynanan yapım, sadece Android platformunda 5 milyondan fazla oyuncuya sahip. İOS platformunda da oldukça geniş bir kitle tarafından tutkuyla oynanan yapım, tamamen ücretsizdir.

Kaliteli grafiklerine ek olarak kolay kontrollere sahip olan yapım da, bizleri oldukça zengin bir içerik karşılıyor. Oyun içerisinde kafemizi dilediğimiz gibi düzenleyebilecek ve dilediğimiz ürünleri oluşturabileceğiz.

Oyun içerisinde müşterilerimizin isteklerini hızlı ve titiz bir şekilde yerine getirecek, onların kafemizden memnun ayrılmasını sağlayacağız. Birbirinden farklı çok sayıda görevin yer aldığı oyunda, herkesin hayran olduğu ünlüleri çağırabilir ve daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Şehirdeki en iyi kafe olmak için mücadele edeceğimiz oyunda, amaçlarımızdan birisi de kafemize gelen müşterilerin mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Müşterilerin siparişlerini doğru hazırladığımız sürece her şey yolunda demektir. Ses efektleri ile oyuncuları tatmin edici bir atmosfere kavuşturan Cafeland, bizleri dünyaca ünlü bir kafe olmaya aday gösteriyor.