Caffe Nero Turkey 1.6.2 (ios)

Caffe Nero Turkey

Caffe Nero Turkey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caffe Nero Turkey uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan daha iyi bir marka deneyimine sahip olabilir, ücretsiz kahveler kazanabilirsiniz.

Ülkemizde son dönemlerde bir kahve zinciri çılgınlığının olduğunu söyleyebiliriz ve bunlardan bir tanesi de Caffe Nero Turkey olarak karşımıza çıktı. Pek çok noktada mağazaları bulunan markanın şimdi de iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan ücretsiz uygulaması sayesinde onlarca farklı promosyonuna ve kullanıcılarına özel kampanyalarına ulaşmak mümkün hale geliyor.

Uygulama içerisinde Caffe Nero mağazalarında hangi ürünlerin yer aldığından tutun da mağazaların nerelerde olduklarına dair pek çok bilgi yer alıyor. Bu bilgilerden faydalanarak kararınızı daha kolay bir şekilde verebiliyorsunuz. Her şeyin uygun şekilde ekrana yerleştirilmiş olması sayesinde menüler arasında geçişlerde de pek zorlanmayacağınıza inanıyorum.

Ufak tefek oyunların da dahil edilmesi sayesinde içecek ve yiyeceklerinizi beklerken tek başınaysanız kolayca vakit de geçirebiliyorsunuz. Nero kart sahiplerinin faydanabilecekleri avantajlar da yine direkt olarak uygulama içerisinden görülüp uygulanabiliyor.

Aldığınız ürünlerin damgalarını uygulama içerisinde girdiğinizde, bir süre sonra ücretsiz içecekler kazanma şansınız da oluyor. Böylece Caffe Nero'ya sık sık giden tüketicilere ufak sürprizler yapılmasının da yolu açılmış diyebilirim.

Caffe Nero mağazalarıyla pek ilginiz yoksa uygulama çok işinize yaramayacaktır ancak sık sık bu markanın ürünlerini ve mağazalarını kullanıyorsanız iOS mobil cihazlarınızda bulundurmanız sık sık promosyonlar kazanmanıza ve daha iyi bir mağaza deneyimi yaşamanıza katkıda bulunacaktır.