CalenMob 2.5.2 (ios)

CalenMob

CalenMob
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CalenMob uygulaması sayesinde Google Takvim'inizde yer alan tüm etkinlikleri iPhone ve iPad cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz.

CalenMob uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz takvim uygulamalarından birisi ve özellikle Google Calendar kullanıcıları için hazırlanmış. Eğer Google’ın takvim servisini iOS cihazlarınızda kolayca kullanabilmek istiyorsanız denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Önceden Google Takvimler’e girilmiş olan etkinlikleriniz otomatik olarak CalenMob’a senkronize ediliyor ve böylece verilerinizi kaybetme ve etkinlikleri kaçırma gibi durumlar ortaya çıkmıyor. Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır şekilde düzenlendiği için ekrandaki bir kaç tıklama ile tüm aradığınız bilgilere ulaşmanız da mümkün.

Organizasyon ve etkinliklerini farklı modlarda görüntülemek isteyenler için görüntüleme seçenekleri de mevcut. Ancak senkronizasyonun doğru çalışması için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız.

Eğer bir süreliğine internetinizin olmayacağını düşünüyorsanız yine de plan ve ajandanızı uygulamaya girebilir, bağlantı sağlandığında Google Takvim’e senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Takvimde zamanı gelen etkinlikler için bildirim desteği de yer alıyor ve böylece kaçırmanız imkansız hale geliyor. Birden fazla iOS cihazınız varsa hepsinde birden aynı hesapla uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sıkı çalışanlar ve öğrenciler için ideal olduğuna inandığım uygulamadan daha iyileri mevcut ancak ücretli uygulamalar yerine ücretsiz arayanların tercih edebilecekleri bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR