Callys Caves 2 1.0.0 (ios)

Callys Caves 2

Callys Caves 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Callys Caves 2 pikselleştirilmiş grafiklere sahip bir platform oyunu. Farklı düşman tiplerine karşı mücadele edeceğimiz oyun tamamen ücretsiz.

Callys Caves 2 eğlenceli bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Retro grafikleriyle dikkat çeken oyunda keyifli dinamiklere yer verilmiş. Oynarken bizi Atari'lerimizle oynadığımız zamanlara götürüyor.

Oyunda Cally adındaki ailesi kaçırılan bir karaktere yardım etmek üzere kolları sıvıyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi oyunda tehlikeli mağaralara giriyoruz ve karşımıza çıkan düşmanlarla mücadele ediyoruz. Oyunda 20 farklı düşman tipi mevcut. Yani karşımıza sürekli olarak aynı adamlar çıkıp durmuyor. Hal böyle olunca oyun daha bir keyifli hale geliyor. Bu düşmanları alt edebilmek için kullanacağımız tam 16 farklı silah bulunuyor.

Ana ekrana yerleştirilmiş butonların kullanımı son derece rahat. Solda yönlendirme sağda ise aksiyon tuşları yer alıyor. Sağ üst köşeden silahınızı kontrol edebiliyorsunuz. Büyük tasarımlı bu butonlar oyun esnasında çok işe yarıyor. RPG mekaniklerini başarıyla harmanlayan oyun tüm retro sevenlerin denemesi gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR