Cameo 1.7.1 (ios)

Cameo

Cameo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cameo ile 6 saniyelik videolar oluşturabilir ve sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Cameo, iPhone ve iPad’inizle kısa videolar çekmenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza izin veren bir sosyal ağ uygulamasıdır. 6 saniyelik yüksek kalitede videolar çekebilir, eğlenceli anlarınızdan oluşan bu videoları Cameo, Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

Vimeo tarafından geliştirilen ve tüm fonksiyonlarını hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz bu uygulama tıpkı Instagram ve Vine’daki gibi kısa videolar oluşturmanıza ve takipçilerinizle paylaşmanıza izin veriyor.

Sosyal ağ tabanlı olduğundan Facebook veya Vimeo hesabınızı kullanarak veya e-posta adresinizle ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gereken uygulama ile video kaydına başlamak için ekranın orta kısmına konumlandırılmış büyük kırmızı simgeye dokunuyorsunuz. Dik konumda çekim yapamıyorsunuz. Mobil cihazınıza yatay konuma getirdiğinizde çekim ekranı aktif oluyor ve soldaki 6 yazan kırmızı butona dokunduğunuzda çekim başlıyor.

6 saniyeye kadar çekim yapmanıza izin verilen uygulama ile hazırladığınız videoları paylaşmadan önce ön izleyebiliyorsunuz. Videoda olmasını istemediğiniz bölümleri çıkartabiliyor, videonuza yazı ekleyebiliyor, videoyu kiminle çektiğinizi belirtebiliyorsunuz. Videonuzu ister Cameo kullanıcıları ile isterseniz de kendi sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Videosunu beğendiğiniz kişileri takibe alabiliyor, videolarını beğenebiliyor, videolarına yorum gönderebiliyorsunuz. Rahatsız olduğunuz videoları şikayet etmeniz için de seçenek bulunuyor.

Instagram ve Vine'a alternatif olarak kullanabileceğiniz Cameo’nun arayüzü ile de dikkatinizi çekecek.

YORUMLAR