Camera MX

Camera MX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için kullanabileceğiniz bu kamera uygulamasında uygulayabileceğiniz efektler de mevcut.

iPhone ve iPad'leriniz için hazırlanmış olan Camera MX kamera ve fotoğraf çekme uygulaması sayesinde neredeyse sınırsız kombinasyonla en eğlenceli resimleri elde edebilir, düzenleyebilir ve onları sosyal ağlardaki hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. İçerisindeki efektlerden 13 tanesi direkt olarak çekim sırasında kameraya uygulanabilir ve böylece uygulanmadan önce ne şekilde bir sonuç elde edeceğinizi görebilirsiniz. Fotoğraflarınızı sizin için en optimize hale getirdikten sonra paylaşırken dilerseniz MAGIX Online Album seçeneği sayesinde buluta aktarabilir ve albümler içerisinde yedekleyebilirsiniz.

Bünyesinde bir zamanlayıcı da barındıran uygulama otomatik olarak fotoğraf çekebiliyor ve çeşitli flaş özellikleri sayesinde istediğiniz ışık ayarını yakalamanıza yardımcı oluyor. Kendi resimlerini çekmeyi sevenler özellikle ön kamera desteğini güzel bulacaklardır. Çektiğiniz resimlerin parlaklıklarını, kontrastlarınıi doygunluklarını ayarlayabilir ve dilerseniz kesebilir, döndürebilirsiniz. Sınırsız miktarda geri al özelliği sayesinde herhangi bir yanlış işlemde resminizi tekrar eski haline de getirebilirsiniz.

Direkt olarak Twitter ve Facebook paylaşımı özellikleri sayesinde anında arkadaşlarınızla paylaşabilir yahut kendi depolama servisi sayesinde şifreli bir şekilde bulut deponuzda çektiğiniz tüm resimleri saklayabilirsiniz.

YORUMLAR