Camera360 Ultimate 4.6 (ios)

Camera360 Ultimate

4.6
Camera360 Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    464

  • Üretici

    PinGuo Inc.

iPhone ve iPad cihazlarınız için kaliteli ve efektler barındıran bir kamera uygulaması arıyorsanız Camera360 Ultimate'i deneyin.

Camera360 Ultimate uygulaması iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulaması ve her gün milyonlarca kişi tarafından sıklıkla kullanılıyor. Dünyanın en popüler kamera uygulamalarından birisi olan Camera360 Ultimate, sahip olduğu çekme ve düzenleme olanakları sayesinde sizin de ilk tercihlerinizden birisi olacaktır.

Uygulamanın sahip olduğu onlarca farklı efekt sayesinde fotoğraflarınız çok farklı bir hava kazanıyor ve dilerseniz resimlerinize çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraf montajlarından hoşlananlar için bu seçenekler de unutulmamış. Kendi kendinizi çekmeyi seviyorsanız da yine uygulamada bulunan yüz tanıma gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Camera360 Ultimate'in kendi bulut sunucularında depolayabilir ve böylece her zaman birer yedeğe sahip de olabilirsiniz. Düşük ışıklı ortamlarda bile oldukça iyi bir fotoğraf kalitesi yakalayan uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR