Camera51

Camera51
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camera51, iOS cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, eksiksiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Camera51, iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması arayanların mutlaka denemesi gereken, ücretsiz seçeneklerden bir tanesi.

Daha önce Android cihazlara sunulan ve nihayet iOS kullanıcılarıyla da buluşan Camera51, fotoğraflarını oldukları gibi bırakmak yerine onlara daha ilginç bir görünüm kazandırmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Uygulama herkese hitap edebilmek adına mümkün olduğunca basit tasarlanmış. Fakat ortaya çıkardığı sonuçlar hiç de basit bir uygulamayla yapılmış izlenimi vermiyor. Camera51 profesyonel görünen fotoğraflar çekmek için karmaşık ayarlara ihtiyaç olmadığını kanıtla niteliklere sahip.

Dikkatimizi çeken özelliklere tek tek göz atalım;

  • Otomatik pozisyonlandırma teknolojisi
  • Kadraja giren istenmeyen öğelere karşı uyarıda bulunan sistem
  • Manuel pozlama seçenekleri
  • Otomatik özçekim modu

Hem manuel hem de otomatik ayarları bir arada sunması dikkatimizi çeken en önemli detaylar arasında. Kullanıcılar beklentilerine göre diledikleri ayarlardan birini seçip fotoğraflarınızı çekebiliyorlar.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Camera 51, ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir kamera uygulaması arayanların göz önüne alması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR