Cameraxis

Cameraxis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cameraxis, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Cameraxis, birkaç dakika içinde harika görseller hazırlamanıza yarayan bir fotoğraf düzenleme uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, şaşırtıcı derecede güzel fotoğraflar yaratabilir ve yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. Muhteşem filtreler ve sanatsal efektlere sahip olan bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Cameraxis uygulaması ilk bakışta basit bir fotoğraf rütuşlama uygulaması olarak görülse de pek çok niteliğe sahip. Facebook gönderilerinden Instagram paylaşımlarına, hatta tatil kartlarından davetiyelere kadar geniş yelpazede grafikler oluşturmanıza olanak tanıyor. Önceden tanımlanmış 300'den fazla grafik tasarım aracını içinde barındıran Cameraxis, muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmanız için biçilmiş kaftan diyebilirim. Birbirinden zarif filtrelerle de zenginleştirebileceğiniz çalışmalara dilerseniz yazı da ekleyebilirsiniz. Uygulamanın en sevdiğim yanı ise bir çalışmayı yarım bıraktığınızda kaydedip, geri döndüğünüzde devam edebiliyor olmanız. 

Eğer iyi bir fotoğraf düzenleme ve tasarlama uygulaması arıyorsanız Cameraxis'i kullanmanızı mutlaka öneririm. Ücretsiz olduğunu da söylemeden geçmeyelim.