Çamlıca Kapak Futbolu 1.0.2 (ios)

Çamlıca Kapak Futbolu

Çamlıca Kapak Futbolu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    335

  • Üretici

    RZV Digital Media

Çamlıca Kapak Futbolu samimi arkadaş ortamlarının eğlenceli oyununu başarılı bir şekilde mobil dünyaya taşıyor!

Çamlıca Kapak Futbolu, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir futbol oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda arkadaşlarımızla keyifli bir futbol deneyimi yaşıyoruz. Uygulama markette çok sayıda futbol oyunu mevcut fakat bu oyun ortaya tamamen farklı bir atmosfer sunuyor ve bizleri adeta ekran başına kilitliyor.

Oyuna ilk girdiğimizde görsel yönden tatmin edici bir tasarım bizleri karşılıyor. Detaylar ve modellemeler gerçekten iyi. Buna ek olarak ses efektleri de oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunmakta. Eskiden ilkokul ve lise sıralarında oynadığımız kapak futbolunun bu kadar başarılı bir şekilde mobil dünyaya uyarlanmış olması açıkçası çok hoşumuza gitti.

Oyundaki temel amacımız Çamlıca gazoz kapağını iki kapak arasından geçirerek parmağın koruduğu kaleye gol atmak. Bunu yapmak için çok iyi bir şekilde nişan almak gerekiyor. Genel olarak bir hayli beğenimizi kazanan Çamlıca Kapak Futbolu'nu bu tarz oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR