Campaign Clicker 1.0.1 (ios)

Campaign Clicker

Campaign Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Campaign Clicker, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir politika oyunudur.

Campaign Clicker, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Politikanın maksimum seviyede kullanıldığı oyunda adayımızın yüksek oy almasına yardımcı oluyoruz.

Politika savaşlarının yapıldığı bu oyunda adayımızın yüksek oy alarak başa gelmesine yardımcı olmasını sağlıyoruz. Amerika parlamentosunda geçen oyunda iki adayımız var. Clinton ve Trump'ın kıyasıya yarıştığı seçim maratonunda partinizi seçin ve adayınızın başa gelmesine yardımcı olun. Gerçek zamanlı politik kuralların birebir uygulandığı oyunda herşey gerçek. Oldukça gerçek bir kurgusu bulunan oyunda siyasetin tadına varacaksınız. Adaylarınızın konuşmalarını organize edin, toplantılara katılmasına yardımcı olun ve yüksek oy almalarını sağlayın. 1 oyun bile tüm dengeleri değiştireceği seçim mararonunda şimdi sıra sizde. Atari tarzı grafik ve ses ile karşımıza gelen Campaign Clicker oyununu oynarken çok zevk alacağınız kesin. Eğer siyasetten zevk alıyorsanız bu oyun çok hoşunuza gidecek. 

Oyunun Özellikleri;

  • Retro tarzı grafik ve ses
  • Gerçek siyaset kuralları
  • Gerçek politik savaşlar
  • Para yükseltmeleri

Campaign Clicker oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR