Camu

Camu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camu ile video ve fotoğraflarınıza çekim esnasında filtre uygulayabilir, dilediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Camu, tüm iPhone’larla uyumlu hepsi bir arada kamera uygulamasıdır. Çekim esnasında filtre uygulama, kaydırma hareketiyle filtreler arasında geçiş yapma, fotoğraf ve videoları özel olarak paylaşma gibi çoğu kamera uygulamasında olmayan özellikleri barındırmaktadır. Tamamen ücretsiz ve reklam içermemektedir.

Aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 20’den fazla dili destekleyen uygulama, sunduğu ek özellikler ile iPhone’unuzun kamera uygulamasının önüne geçiyor. Fotoğraf ve videolarınıza gerçek zamanlı olarak filtre uygulayabiliyor, yazı ekleyebiliyorsunuz. Otomatik çekim modu sayesinde butona dokunmadan selfie çekim yapmanın keyfini sürebiliyorsunuz. Fotoğraf çekerken sadece parmağınızı sağ veya sola kaydırarak filtreler arasında geçiş yapabiliyor, aşağı yukarı kaydırarak filtre yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Video çekmek istediğinizde basılı tutmanız yeterli. En fazla 15 saniye süreli videolarınıza da fotoğraflarınız gibi filtre uygulayabiliyorsunuz.

Gerçek zamanlı kolaj oluşturma özelliğini de içeren Camu, hazırladığı fotoğraf ve videoları sosyal ağ hesaplarınızın dışında dilediğiniz kişilerle paylaşma seçeneği de sunuyor.

Camu Özellikleri:

  • Fotoğraf ve videolarınız için gerçek zamanlı filtreler
  • Gerçek zamanlı kolaj oluşturma
  • Kaydırma hareketleriyle filtre değiştirme, yoğunluğu ayarlama
  • Otomatik çekim modu
  • Fotoğraflara yazı ekleme (Yazı boyutu, konumu ve stili ayarlanabiliyor.)
  • Fotoğraf ve videoları özel olarak veya sosyal ağlarda paylaşma

YORUMLAR