Can You Escape - Armageddon

Can You Escape - Armageddon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Can You Escape - Armageddon, iOS işletim sistemi kullanan cihazlarınızda açabileceğiniz, kaliteli bir macera-kaçış oyunudur.

Can You Escape - Armageddon, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir tür macera oyunudur.

Bugüne kadar karşımıza onlarca farklı macera oyunuyla çıkan Kaarel Kirsipuu, her seferinde takip edilesi hikayeler sunuyor ve bunu çözmesi oldukça eğlenceli bulmacalarla birleştirerek, tadından yenmez yapımlar ortaya çıkarıyordu.

Can You Escape de yine yapımcının diğer oyunlarına benzer şekilde ilerleyen, bir yerden kaçmaya çalışan ve bunu yaparken de onlarca bulmaca çözen bir karakteri anlatıyor. Kıyamet sonrası bir dünyada, bir tesiste kapalı kalan ve buradan çıkmak için zekasını sonuna kadar kullanması gereken karakterimize yardım ettiğimiz oyun boyunca biz de beynimizi zorlamaktan ve hatta kimi zaman yakmaktan geri kalmıyoruz.

Oyun temelde 90'larda gördüğümüz macera oyunlarına benziyor. Her yeni bölümde karşımıza bir sahne bulunuyor ve biz bu sahne üzerinden toplayabileceğimiz bütün parçaları alıyoruz. Ardından diğer odalardan aldıklarımızla birleştirerek, o bölümdeki bulmacayı çözmeyi ve bir sonrakine geçmeyi düşlüyoruz. Bulmacalar özellikle sonlara doğru oldukça zorlaşırken, bu tarzı sevenler için Can You Escape, kaçırılmayacak yapımlardan bir tanesi.