Cannibal Bunnies 2 1.0 (ios)

Cannibal Bunnies 2

1.0
Cannibal Bunnies 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tavşanların kaderi senin ellerinde, hayatta kalmaları için yardımına ihtiyaçları var.

Pembe, sevimli tavşanlarını etrafını kötü yamyam tavşanlar sardı. Pembe arkadaşlarına yardım et ve onları bu zorlu bölgeden kurtar. Ancak bunu yaparken hem hızlı hem de çevik olmalısınız. Bu zorlu aksiyona hazırsan, oyunu indirmek için ne bekliyorsun?

Kötü tavşanlara karşı bir akıl hocası olarak pembe tavşanlara yol göstermeli ve kötü tavşanlarla nasıl baş edeceklerini öğretmelisiniz. Onlar için geçiş yolları kurun, koşturun, zıplatın ve yollardaki engelleri kaldırın. Hem zor hem de aksiyon dolu bu macerada pek çok bölüm içerisinde pembe arkadaşlarını kurtarmayı başarabilecek misin? 45 bölüme kadar çıkan oyunda başarılı bir yol gösteren olmalı ve tavşanlara yardım etmelisiniz. 

Cannibal Bunnies 2'de bir bölümü onlarca farklı yoldan tamamlayabilirsiniz. Yani bu anlamda bir hayli eğlenceli hale dönüşen oyunun üç farklı dünyaya yayılmış bir yapısı bulunuyor. Ayrıca bütün nüfusu kurtarmış olan uzmanlar için son bir bitiş olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu eşsiz mücadeleye başlayın ve düşmanı yenmek için yeteneklerinizi test edin. 

Cannibal Bunnies 2 Özellikleri

  • 45 farklı bölüm
  • Her bölümde bol macera, akıcı oyun
  • Pembe tavşanlara yardım et
  • Eğlenceli ve ücretsiz oyun keyfi