Cannon Crasha

Cannon Crasha
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cannon Crasha özellikle iPad cihazlarınızda oynamanız halinde keyif veren bir kale savaşı oyunudur.

Cannon Crasha ne yazık ki Android cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor olmasına rağmen iOS cihazlara ücretli olarak indirilebiliyor.

Keyifli bir oynanışa sahip olan Cannon Crasha’daki amacımız karşımızda yer alan kaleyi yıkmak. Bu amaç uğruna kullanabileceğimiz farklı türde silahlar ve büyüler var. Elbette ki asıl silahımız devasa büyüklüğe sahip olan topumuz. Topçularımızı göreve çağırmalı ve rakip kalenin duvarlarını yıkmaya uğraşmalıyız.

4 farklı dünyada kurulmuş 40 göreve sahip olan oyunda 3 farklı oyun modu yer alıyor. Bu modlar arasında serbest oyun, hayatta kalma ve görev avı bulunuyor. Bu modların hepsi farklı yapılara sahip. 20 saatlik oynanışa sahip olan Cannon Crasha’da pikselleştirilmiş grafiklere eşlik eden ses efektleri atmosfere olumlu katkıda bulunuyor.

Rakiplerimizi yenebilmek istiyorsak hem iyi nişan almalı hem de sahip olduğumuz güçleri akıllıca kullanmalıyız. Lokal multiplayer modu sayesinde yanınızda bulunan arkadaşlarınızla savaşabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

YORUMLAR