Canva 2.0.1 (ios)
Canva
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    597

  • Üretici

    Canva

Canva, kolay kullanımlı pratik ve etkili grafik tasarım uygulaması.

Canva, grafik tasarımla uğraşıyorsanız iPhone ve iPAd’inize kesinlikle indirip göz atmanız gerektiğini düşündüğüm bir uygulama. Sosyal medya, sunum, Facebook kapak fotoğrafı, Twitter gönderisi, blog, kolaj dahil birçok seçenek sunan uygulamanın ücretsiz olarak sunulduğunu ve son derece pratik bir kullanım sunduğunu atlamamak gerek.

Sosyal medya veya e-posta adresinizle ücretsiz kaydınızı oluşturduktan sonra kullanabileceğiniz tasarım uygulamasında öncelikle hangi amaçla tasarım yapacağınıza karar veriyorsunuz. Seçenekler oldukça fazla. Sosyal ağ hesaplarınız için kapak görseli veya gönderi hazırlamaktan kolaj yapmaya, sunumunuz için görsel oluşturmaktan davetiye hazırlamaya kadar onlarca hazır şablon bulunuyor ve bu şablonlarda dilediğiniz düzenlemeyi yapabiliyorsunuz.

Uygulamanın öne çıkan yanlarından birisi de tasarımınızı arkadaşlarınızla birlikte oluşturmanıza izin vermesi. Arkadaşınızı davet edip birlikte oluşturduğunuz tasarım üzerinde düzenleme yapabiliyor, pdf formatında baskı alabiliyor veya png formatında kaydedebiliyorsunuz.

YORUMLAR