Capitals

Capitals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Capitals, arkadaşlarımızla bir araya gelerek kelime bulma müsabakaları düzenleyebileceğimiz, eğlenceli bir oyun.

Capitals, iPhone ve iPad cihazları üzerinde eğlenceli ve sosyal bir bulmaca oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunun en önemli artısı oyunculara arkadaşlarıyla oynayabilme şansı vermesi. Bu sayede yapay zekaya karşı mücadele etmek yerine arkadaşlarımızla oynayarak oyun keyfimizi bir adım ileriye taşıyabiliriz.

Bu noktada oyunculara iki seçenek sunuluyor; birincisi Facebook üzerinden ikincisi ise Game Center üzerinden. İstediğiniz platform üzerindeki arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Her iki şekilde de epey eğlenceli olduğunu söylememiz gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız mümkün olduğunca uzun ve çok sayıda kelime bulmak ve alanımızı genişletmek. Bu konuda yeterince iyi bir strateji izlemezsek rakiplerimiz bölgemizi elimizden alabilir. Bu yüzden başkent olarak adlandırılan ve bölgemizin merkezinde bulunan kısmı çok iyi korumamız gerekiyor. Capitals'ta elde ettiğimiz skorları ve başarılarımızı oyun içerisinden takip edebiliyoruz.

Kelime bulma oyunları oynamaktan keyif alan ve bu kategoride oynayabilecekleri etkileşimi bol bir boyun arayanlar Capitals'ı mutlaka denemeli.

YORUMLAR