CapsMatic 1.03 (ios)

CapsMatic

CapsMatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için hazırlanmış olan CapsMatic uygulaması sayesinde saniyeler içerisinde capslerinizi hazırlayabilirsiniz.

İnternette karşılaştığımız capsler ya da diğer adıyla altında yazı bulunan komik resimleri yapmak bilgisayarlarımızda ya da mobil cihazlarımızda biraz zor olabiliyor. Zira biraz da olsa fotoğraf düzenleme yetenekleri gerektiren bu görsellerle uğraşmak zaman zaman büyük emek gerektirebiliyor ve bu işi çok daha kolay hale getirmek için hazırlanmış olan CapsMatic uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda hemen capsler hazırlayabiliyorsunuz.

CapsMatic tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ve hemen alışabileceğiniz sade bir arayüz sunuyor. Böylece seçtiğiniz resmin altına hemen kırmızı bölgeyi ve yazmak istediklerinizi yazabiliyorsunuz. Seçeceğiniz resimleri hem galerinizden alabiliyor hem de yeni fotoğraflar çekerek bunları caps haline getirebiliyorsunuz.

Uygulama bir yandan da bir sosyal ağ gibi davranıyor ve başkalarını takip etmek, caps arşivine göz atmak yahut takipçiler kazanmak mümkün. Dolayısıyla capslerini sevdiğiniz kişileri uygulama ile takip ederek hazırladıkları tüm yeni capslere ulaşabilirsiniz.

Kullanımlarımız sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız uygulamanın kullanımı kolay olsa da arayüz olarak biraz demode olduğunu söyleyebilirim. iOS 7 ile birlikte gelen düz tasarım anlayışı ve sade yapı henüz uygulamaya uğramamış.

Hazırladığınız capsleri hemen diğer sosyal ağlarınızda paylaşma seçeneklerinizin olması ise arkadaşlarınıza bunları daha kolay yoldan gösterebilmek açısından işinize yarayacaktır.

YORUMLAR