Car Club: Tuning Storm

Car Club: Tuning Storm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş grafikleri ve keyifli oyun yapısıyla dikkat çeken Car Club: Turning Storm'da çok sayıda tuning parçası bulunuyor ve kullanıcılar bunları diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Car Club: Tuning Storm özellikle bol upgrade seçeneği sunan yarış oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda aracınızı dilediğiniz gibi güçlendirebilir, çeşitli parçalar takabilir ve body kitlerle daha vahşi bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Oyunda aracınızı kişiselleştirebilmeniz için sunulmuş çok sayıda parça mevcut. Rüzgarlıklar, tampon eklentileri, kaputlar ve kapılar bulabileceğiniz parçaların sadece birkaçı. Dilerseniz aracınızı boyayabilir ve çeşitli stickler da ekleyebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü grafikler ve etkileyici bir oynanış yapısına sahip olan bu oyunda hayalinizdeki yarış arabasını yaratabilir ve drag yarışlarda rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Drag yarışların vazgeçilmez kuralı olan zamanında vites değiştirmek, bu oyunda da mevcut. Ekranın üzerinde yer alan vites yükseltme ve düşürme tuşlarını kullanarak vites değiştirebilirsiniz. Bunu yapmadan önce motorun devrini de hesaba katmalısınız. Yanlış devirlerde yapacağınız vites değişimleri rakibinizin gerisine düşmenize sebep olacaktır.

YORUMLAR