Car Driving School Simulator 2.1.2 (ios)

Car Driving School Simulator

Car Driving School Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobilde en çok oynanan sürüş simülatörü oyunlarından biri

Car Driving School Simulator, iOS cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz sürüş simülatörü oyunu. İster trafik kurallarına uyarak görevleri yerine getirin, ister şehir içinde dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı yarışın, isterseniz de şehir turu atın. Sürüş simülasyonu oyunlarını seviyorsanız, tavsiye ederim. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Mobil platformda en çok indirilip oynanan oyunlardan araba sürme, park etme, yarış, sürüş simülasyonu/simülatörü arasına bir yenisi daha eklendi. Car Driving School Simulator’da trafik kurallarına dikkat ederek verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Klasik araba, 4x4 arazi aracı, kamyonet, otobüs ve daha nice araç yer alıyor. Görevleri tamamladığınızda da oyun bitmiyor. Çok oyunculu modda diğer oyunculara meydan okuyorsunuz. Kanunlara uygun olarak sürüş yaparsanız ekstra puan ve ödül kazanıyorsunuz. Unutmadan, doğrudan sürüşe girmiyor, öncelikle bir eğitimden geçiyorsunuz. Eğitim bölümünde kuralların tümünü öğrenip sonrasında şehre giriyorsunuz.

İç ve dış farklı kamera açıları sunan oyunun kontrolleri ayarlanabiliyor. İster butonları kullanarak, ister direksiyonla, ister eğerek, isterseniz MFi kontrolcüyle aracınızın kontrolünü sağlıyorsunuz.

YORUMLAR