Car Mechanic Simulator 2014

Car Mechanic Simulator 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Mechanic Simulator 2014 araba tutkunlarına hitap eden eğlenceli bir araba tamir etme simülasyonudur.

Car Mechanic Simulator 2014 arabaları sevenleri hedef alan bir oyun. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda oto tamirhanesinde göreve başlıyoruz ve bize gelen bozuk araçları tamir etmeye çalışıyoruz.

Oyunda araçları bozulmuş olan sürücülerle etkileşime girebiliyor ve onlara nasıl yardım edebileceğimiz konusunda fikir alıyoruz. 120’den fazla tamir edilmesi gereken birim olan oyunda farklı araçlar üzerinde çalışıyoruz. Bu rakamın fazla olması sayesinde sürekli olarak aynı işlerle uğraşmak zorunda kalmıyoruz ve sürekli olarak farklı zorluklara sahip olan tamir işlemlerini tamamlamaya çalışıyoruz.

Tamirhanemize gelen araçları tamir ettikçe puan kazanıyoruz ve bu parayla yeni eşyalar aralabiliyoruz. Bu noktada oyun kullanıcılara bir nebze de olsa kişiselleştirme şansı sunuyor. İşler büyümeye başlayınca tamirhanemize çıraklar alıyor ve reklam yapmaya başlıyoruz. Bu sayede bizi tercih edenleri sayısı artıyor.

Genel olarak eğlenceli bir oyun olarak niteleyebileceğim Car Mechanic Simulator 2014, araba tutkunlarının mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.