Car Parking Game 3D 1.00.001 (ios)

Car Parking Game 3D

Car Parking Game 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Parking Game 3D, hem lüks arabalar sürüp hem de onları park etmeniz gereken eğlenceli bir iOS araba park etme oyunu.

Car Parking Game 3D, son model lüks ve pahalı araçları kullacağınız bir iOS park etme oyunu. Aynı türde yüzlerce oyun olmasına rağmen Car Parking Game 3D, sunduğu kalite ile bir çok rakibinden ayrılıyor. Kopya olarak hazırlanan ve hiç bir emek içermeyen dandik görsellere sahip olan oyunlardan bir tanesi değil. Eğer gerçekten araba park etme oyunu oynamak istiyorsanız bu oyuna göz atmanız gerekiyor diye düşünüyorum.

Farklı oyun modları, araba modifiyesi ve kolay kontrol mekanizması ile oynanılacak oyunlar arasında yer alan Car Parking Game 3D, hem lüks ve pahalı araçlar kullanmanızı, hem onları modifiye ederek farklı renge boyama ve güçlendirme gibi ayarlar yapmanızı hem de bu araçlar ile size verilen park görevlerini tamamlamanızı sağlıyor.

Bir araba park etme oyununda sunulan araç modifiyesi benim açımdan çok artı olmuş. Çünkü bu tür oyunlarda kullanabildiğiniz tek bir araç oluyor. Fakat bu oyunda 18 farklı lüks ve pahalı araç var. Ayrıca bu arabaların hepsini dilediğiniz gibi modifiye yaparak farklı renklere boyayabiliyor ve parçalarını güçlendirerek daha hızlı gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Fakat bizim aradığımız özellik bu oyunda hız değil. Oyunda size verilen park görevlerini tamamlamak için gösterilen sarı çizgili alana arabayı hasarsız bir şekilde park etmeniz gerekiyor. İlk başlarda biraz zorlanabilirsiniz fakat sonrasında yeteneklerinizi konuşturacağınızı düşünüyorum. Gittikçe zorlaşan park görevlerinde usta bir şöör nasıl olunur gösterin!

Arabanın kontrolleri diğer bir çok mobil araba sürme oyununda olduğu gibi ekran üzerinden sağlanıyor. Direksiyon, vites, gaz ve fren pedalları ekranın rahatlıkla ulaşabileceğiniz noktalarında. Bu nedenle aracı park ederken herhangi bir kontrol problemi yaşamıyorsunuz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir araba park etme simülasyonu arıyorsanız, Car Parking Game 3D oyununu ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR