Card Heroes 1.23.1455 (ios)

Card Heroes

Card Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastik bir kart oyunu oynayacağız.

Kağıt oyunları kategorisinde yer alan Card Heroes, Android ve İOS cihazlara uyumlu olarak tasarlanmış eşsiz bir kart oyunudur. Ayrıca grafik tasarımı ve özel efektleri ile oldukça etkileyici bir yapımdır.

Birbirinden farklı özelliğe sahip karakterlerin bulunduğu kartları toplayarak, düşmanlarınıza meydan okumaya hazır mısınız? Büyü ve sihirler eşliğinde düşmana ezici darbeler vurarak zafere ulaşmak sizin elinizde. Stratejinize en uygun kartı seçin ve savaştan galip gelmek için yeteneklerinizi kullanın. Ayrıca yeni seviyelere ulaşmak için efsanevi arenada online düellolara katılarak, gerçek oyuncularla karşı karşıya gelin. 

Sadece 2-3 dakika süren kart savaşları ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, online savaşlarda kendi stratejilerinizi geliştirerek kart koleksiyonunuzu daha da büyütebilirsiniz. Klan savaşları ile en iyi arkadaş gurubunu oluşturarak, diğer klanlarla mücadele edebilirsiniz. Ayrıca haftalık olarak düzenlenen küresel turnuvalara katılabilir ve doğru strateji kurarak çeşitli ödüller kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.
500 binden fazla kişi tarafından keyifle oynanan ve ücretsiz olarak hizmet veren Card Heroes, stratejik kart oyunları arasında oldukça dikkat çekmektedir. 
 

YORUMLAR