CarDust Free

CarDust Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    76

  • Üretici

    Spectrum Entertainment

CarDust Free değişik yapısıyla bolca eğlence sunan bir yarış oyunudur

CarDust Free standarttan oldukça farklı bir oyun yapısı sunan ve oyun severlere bolca eğlence vaad eden bir yarış oyunudur.

Ücretsiz olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan CarDust Free, GTA'nın klasikleşmiş ilk oyunlarındaki kuşbakışı kontrol yapısını kullanıyor. Arabalarımızı özel olarak tasarlanmış yarış pistlerinde kuşbakışı yarıştırıyoruz ve bitiş çizgisini ilk geçen araba olmak için mücadele veriyoruz.

Eğer CarDust Free'de parlak boyalı, pırıl pırıl spor arabaları yarıştırmayı planlıyorsanız bu hayalinizi unutun; çünkü oyunda yer alan arabalar dökülmekte ve her tarafları pasla kaplanmış durumda. Bu pis arabaların kirli havası oyundaki yarışlara da yansımakta. Oyunda galibiyete giden her yol mübah. Yarışlarda pislik yaparak rakiplerimizi geriye fırlatmak, yoldan çıkmalarına sebep olan hilelere başvurmak serbest. Herşey bitiş çizgisini ilk olarak geçebilmek için.

CarDust Free size dünyanın en iyi yarışçısıyla kıran kırana yarışabilme imkanı da sunuyor. Oyunda yer alan hayalet yarışçı modu ile kendi hayaletinizle yarışabiliyorsunuz. Oyunun tek kişilik modunda ise 5 adetyapay zeka ile yönetilen rakiple karşılaşmaktayız. Oyunda endüstriyel araziler ve terkedilmiş çöller gibi farklı mekanlarda yarışmaktayız. Güzel 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş çevre ve arabalar oyuna renk katmakta.

 

YORUMLAR