Cargo King 1.0 (ios)

Cargo King

1.0
Cargo King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cargo King bir zamanların popüler oyun temalarından olan kule inşa etmeyi başarılı bir şekilde tekrar gündeme taşıyor.

Cargo King çok da eskide kalmayan Nokia telefonlardaki kule inşa etme oyununa benzerliğiyle dikkat çeken bir oyun. Eğlenceli fizik motoruyla dikkat çeken oyun son derece basit bir yapıya sahip olsa da bağımlılık yaratmayı başarıyor.

Temel dayanağı tamamen beceri olan Cargo King'te kutuları doğru düzgün bir şekilde yerleştirebilmek için oldukça hassas bir zamanlama mekanizmasına sahip olmalıyız. Eğer bunu başarabilirsek uzaya kadar uzanan bir kargo kutusu kulesi yaratabiliyoruz. Grafikler çok gelişmiş değil fakat oyunun genel atmosferiyle uyum içerisinde ilerliyor. Grafiklere paralel olarak uyumlu şekilde tasarlanmış olan ses efektleri de oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında bulunuyor.

Elde ettiğiniz puan ve skorları oyun içerisinden takip edebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızla hem tatlı bir rekabet içine girebilir hem de aldığınız puanı sürekli yükseltme arzusuna kapılabilirsiniz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Cargo King bu tarz beceri oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR