Carousel

Carousel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    209

  • Üretici

    Dropbox

Carousel, Dropbox'ın fotoğraflarınızı tek bir yerde tutarak organize edebilmenizi sağlamak için çıkarmış olduğu yeni ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Carousel, popüler bulut depolama servisi Dropbox tarafından Android ve iOS versiyonları çıkarılan yeni bir fotoğraf organize etme ve yedekleme uygulamasıdır. Carousel sayesinde tüm fotoğraflarınızı tek bir yerde tutarak hem organize edebilir hem de görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz an fotoğraf ve videolarınıza ulaşabilmenizi sağlayan uygulama sayesinde cihazlarınızın depolama alanlarını daha rahat kullanabilirsiniz. Çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları Dropbox hesabınız üzerine yedekleyen uygulama sayesinde cihazlarınız da daha fazla boş depolama alanı bulunabilir. Özellikle fotoğraf çekmeyi çok sevenlerin hem çektiği tüm fotoğrafları saklamasını hem de organize etmesini kolaylaştıran uygulama, modern ve şık bir arayüze sahip.

Aynı kategoride bulunan diğer fotoğraf organize uygulamalarından bir adım öne çıkan Carousel, kullanım kolaylığı ve tasarım şıklığı ile çıkar çıkmaz kullanıcıların beğenisi kazandı.

Uygulama üzerinde fotoğraf ve videolar arasında kolayca geçiş yapabilir, arkadaşlarınızın fotoğraf ve videolarına bakabilir ve dilediğinizi tek bir dokunuş ile kaydedebilirsiniz. Özel mesajlaşma pencerelerinden arkadaşlarınız ile dilediğiniz fotoğraf ve videoyu paylaşabildiğiniz uygulama tüm fotoğraf ve videolarınızı tek bir yerde tutarak güvenliğini sağlamaktadır.

Fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak Dropbox hesabınızda yedekleyen Carousel'i ücretsiz olarak 2 GB depolama alanı ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı arkadaşlarınıza önererek hesabınızı 16 GB'a kadar ücretsiz genişletebilirsiniz. Ayrıca daha büyük depolama kullanım alanı için ücretli üyelik satın alarak 100 GB depolama alanı kullanabilirsiniz. Standart kullanıcılar için 2 GB ücretsiz alan oldukça yeterli. Fakat profesyonel anlamda kullanmak isterseniz ücretli üyelik kullanmanızı tavsiye ederim.

Yeni çıkan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen tüm fotoğraf ve videolarınızın tek bir yerde bulunmasını sağlayabilir ve onları organize etmeye başlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR