caRRage

caRRage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

caRRage başarılı bir mobil yarış oyunudur

caRRage oyunculara heyecanlı bir yarış tecrübesi sunan ve yarışla savaşı birleştiren bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan caRRage'de post apokaliptik bir dünyaya konuk oluyoruz. Nükleer savaş nedeniyle harabeye dönen dünyada insanlar hayatta kalmak için zor şartlarla mücadele ediyorlar. Ulaşım araçlarını ise hurdalardan topladıkları parçaları birleştirerek inşa ediyorlar. İşte biz de bu tür bir aracı kontrol ediyoruz ve rakiplerimizle savaşarak yarışıyoruz.

caRRage'de farklı oyun modları yer alıyor. Bu oyun modlarında arenaya çıkarak rakiplerimizin araçlarını yok ederek hayatta kalan yarışçı olmaya çalışıyoruz, bize verilen kargoyu zamanında hedef noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz veya patlamalar içerisinde rakiplerimize karşı yarışıyoruz.

caRRage'in grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip. Kuşbakışı oynanan oyunun kontrollerinin de kolay olduğu söylenebilir.

YORUMLAR