Cartoon Basketball 1.5 (ios)

Cartoon Basketball

1.5
Cartoon Basketball
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartoon Basketball, özgün atmosferiyle herkesin beğenisini kazanabilecek düzeyde bir basketbol oyunu.

Cartoon Basketball, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir basketbol oyunu olarak göze çarpıyor. Eğlenceli ve özgün oyun yapısıyla her yaştan oyunseverin dikkatini çekebilecek düzeyde olan Cartoon Basketball'daki temel amacımız en kısa sürede en yüksek skoru elde etmek.

Bunu başarabilmek için isabetli atışlar yapmamız gerekiyor. Atış gerçekleştirebilmek için öncelikle ekrana basmamız arkasında serbest bırakmamız gerekiyor. Ne kadar süremiz kaldığını ve ne kadar basket attığımızı erkanın merkezinde yer alan sayaçtan takip edebiliyoruz.

Buraya kadar her şey sıradan bir basketbol oyunuymuş gibi ilerlese de Cartoon Basketball grafik disiplininde farkını ortaya koyuyor ve orijinal bir çizgide ilerliyor. Adından da anlaşılabileceği gibi oyundaki grafikler kartondan yapılmış gibi görünüyor ve kutu izlenimi bırakıyor.

Minecraft'tan bir nebze esinlendiğini söylememiz gerekiyor. Fakat bu esinlenme kesinlikle taklit boyutunda değil aksine, oyuna farklı bir hava katıyor. Eğlenceli bir basketbol oyunu arıyorsanız Cartoon Basketball'a mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR