Cartoon Survivor 1 (ios)

Cartoon Survivor

1
Cartoon Survivor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartoon Survivor'da tehlikelerle dolu rotamızda engellere çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz.

Cartoon Survivor, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir koşu oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu kesinlikle uygulama marketlerde bolca bulunan düşük kaliteli sonsuz koşu oyunlarıyla karıştırmayın çünkü hem grafik hem de oynanış kalitesi olarak Cartoon Survivor ortaya çekici bir konsept çıkartmış.

Macera ve aksiyon odaklı bir oyun yapısına sahip olan Cartoon Survivor, üç boyutlu tasarlanmış, zengin ve detaylı mekanlara sahip. Amacımız kontrolümüze verilen karakterimizi bu mekanlarda ilerletmek. Bunu başarabilmek için çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü yolculuğumuz esnasında karşımıza birçok engel çıkıyor. Bu engellerden zıplayarak veya alt tarafından kayıp geçerek kurtuluyoruz. Bu esnada karşımıza çıkan puanları da toplamamız gerekiyor.

Oyunda dikkatimizi çeken en önemli detaylardan birisi de karakterimizi kişiselleştirebileceğimiz geniş çaplı kıyafet listesi sunulması. Bu sayede oyuncular oyuna biraz daha dahil olabiliyor ve karakterlerini kişiselleştirerek etkileşim oranını artırabiliyorlar.

Game Center desteği de sunulan Cartoon Survivor'da arkadaşlarımızla mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Genel olarak başarılı bir koşu oyunu olarak nitelendirebileceğimiz Cartoon Survivor, aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR