CarX Drift Racing 2 1.1.0 (ios)

CarX Drift Racing 2

CarX Drift Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformdaki en iyi drift yarış oyunu. Ücretsiz olarak indir, yarış!

CarX Drift Racing 2, mobildeki en iyi drift yarış oyunu. Konsol kalitesinde grafiklerinin yanında gerçekçi drift (yanlama) sürüş keyfi yaşatmasıyla kendisine çeken CarX Drift Racing 2, iOS tarafında da ücretsiz. iPhone ve iPad’de oynamak için kaliteli drift oyunu arıyorsanız, şiddetle tavsiye ederim.

Dünyanın her yerinden 50 milyon oyuncunun oynadığı tek yanlama temelli araba yarışı oyunu CarX Drift Racing’in yenisinde grafikler ve oynanış tepe noktaya çekilmiş.

Gerçek drift arabalarıyla yapılan çok sayıda testin ardından toplanan veriler ve analizler sonucunda geliştirilmesiyle benzersiz sürüş fiziklerine sahip olan ve 1000 saatlik çalışmanın eseri olan yeni CarX Drift Racing oyununda ister tek oyunculu ister online isterseniz de kulüp yarışlarına katılıyorsunuz. Tek oyunculu modda yarışları kazanarak hem kupaları hem de parayı götürüyor, yarıştıkça yeni spor araba ve pistlerin kilidini açıyor, hayalet modda yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanında oyuncularla şampiyonluk yarışına giriyorsunuz. Liglerde ilk sırayı almak için mücadele veriyorsunuz. Bu modda ayrıca premium araçların kilidi açılıyor. Kulüp yarışlarına da katılmanızı tavsiye ederim. İster kendi kurduğunuz kulüpte isterseniz de katıldığınız kulüplerde tüm oyunculara en iyi drift yarışçısı olduğunuzu gösterin. Ayrıca iki kişilik/ikili drift yarışları yapabiliyorsunuz. İster lider ister takipçi konumunda kafa kafaya kapışmak da oldukça keyifli. Bu arada modifiye edilebilir modelleme harikası süper araçlarla yarışıyorsunuz.

YORUMLAR