CarX Drift Racing 1.1 (ios)

CarX Drift Racing

1.1
CarX Drift Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CarX Drift Racing oyununda klasik ve spor arabalarla birbirinden zorlu drift yarışları sizleri bekliyor.

CarX Drift Racing, mobil platformda en çok ilgi gören drift yarışı oyunudur. Spor ve klasik türde toplam 6 araba arasından dilediğinizi seçin ve kum, çim ve asfalt pistte en iyi drift yarışçılarına karşı yarışın veya kariyer modunda çeşitli ödüllerin sahibi olun.

Hem görsel hem de oynanış açısında tatmin edici düzeyde hazırlanan bir drift yarış oyunu olan CarX Drift Racing’i hem iPhone hem iPad’inizde uzun süre sıkılmadan oynayabilirsiniz. Mobil cihazınızın performansını etkilemeden üst düzey drift deneyimi sunan oyunda detaylar sizi fazlasıyla etkileyecektir. Araba ve pist modellemelerinin dışında arabanın pistten çıkışı, kayması, lastiklerin durumu, çimlerdeki hareketlilik ve daha saymakla bitiremeyeceğim onlarca detay.

CarX Drift Racing, kontrollere alıştığınızda daha da zevk alarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Seçtiğiniz arabayı yönlendirmek için ekrandaki dokunmatik fren, gaz ve el freni butonlarını kullanıyor, cihazınızı sağa / sola eğiyorsunuz. Kontrol seçeneklerini değiştiremeseniz de arabanızı yönlendiren bu butonları ekranın dilediğiniz köşesine taşıyarak kendi kontrol sisteminizi oluşturabiliyorsunuz.

Yarış esnasında sizi gaza getiren lisanslı müzikleri ile de dikkat çeken oyunda kariyer ve online yarış moduna yer verilmiş. Sürekli oyunun ilk başında açık olan arabayla yarışmak ve de para vermek istemiyorsanız kariyer başlatmanız ve tüm kupaları evinize götürmeniz gerekiyor. Kariyer sizin için önemli değilse, hızlıca yarışlara katılıp en iyiler listesine adınızı yazdırmak istiyorsanız çevrimiçi düzenlenen yarışlara katılmanız gerekiyor.

CarX Drift Racing, mobilde oynayabileceğiniz en başarılı drift yarışı oyunlarından biri. Hem ücretsiz, hem kaliteli, hem de ufak boyutlu araba yarışı oyunu arayanlar için ideal.

YORUMLAR