CastleStorm 1.01 (ios)

CastleStorm

CastleStorm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    300

  • Üretici

    ZEN Studios Ltd.

CastleStorm farklı türleri birleştiren başarılı bir strateji oyunudur

CastleStorm içerisinde hem aksiyon hem strateji hem de Angry Birds tarzı fizik tabanlı bulmacaları içeren eğlenceli bir mobil kule savunma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun olan CastleStorm'da kendi kalemizi inşa edebiliyoruz ve bu kalemizi düşman ataklarına karşı savunmaya çalışıyoruz. Oyun bu iş için bize detaylı bir kale editörü sunuyor ve kendi kalemizi tasarlayabiliyoruz. Oyunda düşmanlarımız kalemize ateş ederken oyun Angry Birds gibi bir yapı sunuyor ve kalemiz kilit noktalardan hasar aldığında bir domino gibi yıkılabiliyor. Bu nedenle kalemizi tasarlarken güvenli olmasına özen göstermeliyiz. Aynı şekilde düşman kalelerine saldırarak doğru açıyla hedef almalı ve düşman kalesinin kilit noktalarına ateş etmeliyiz.

CastleStorm bize savaş alanına inerek sıcak çatışmalara katılabilme imkanı da sunuyor. Kahramanlarımızla katılacağımız savaşlarda özel yeteneklerimizi kullanabiliyoruz ve savaşın gidişatını değiştirebiliyoruz. Farklı kahramanları yönetebilmemize imkan veren CastleStorm'da bize 4 farklı krallıktan birini seçme imkanı sunuluyor.

CastleStorm'da savaşları kazandıkça kahramanlarımızı ve kullandığımız silah ve büyüleri geliştirebilmekteyiz. Güzel grafiklerle donatılmış CastleStorm oynanmayı hakeden bir oyun.

YORUMLAR