Cat Knight Story 1.1 (ios)

Cat Knight Story

1.1
Cat Knight Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat Knight Story, tuzak ve yaratıklarla dolu zindanda geçen aksiyon platform oyunu.

Cat Knight Story, retro platform oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle iOS cihazınıza indirip oynamanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Görsel açıdan günümüz oyunlarının kalitesine yaklaşamasa da zamanın nasıl geçtiğini unutturacak kadar eğlenceli bir oynanış sunuyor.

12 bölüm içeren (bölüm sonlarındaki yaratıklar oldukça zorluyor) aksiyon platform oyununda klasik bir hikayenin içerisine dahil oluyoruz. Kurtarılmayı bekleyen prenses için türlü zorlukların üstesinden gelmek zorunda olan kedi şövalye tuzak ve yaratıkların yaşadığı zindanda bir yandan hayatta kalma mücadelesi verirken, diğer yandan prensese yaklaşmaya çalışıyor. Zindanın her bir noktası tuzakla çevrili olduğundan ve olmadık zamanda yaratıkların çıkması yetmezmiş gibi bölüm sonunda devasa yaratıkların çıkması işimizi oldukça zorlaştırıyor.

Tek parmakla rahatlıkla oynanış sunan kontrol sistemine sahip oyun basit bir arayüz sunuyor. İlerleme durumumuzu ve öldürdüğümüz yaratıklardan gelen puanı sol üstten, kalan canımızı ve bölüm sonu yaratığının canını orta üstten, altınlarımızı sağ üstten takip ediyoruz.

YORUMLAR