Cat War 1.4 (ios)

Cat War

1.4
Cat War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat War eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken ve tüm strateji-savaş oyunlarından hoşlananların denemesi gereken türden bir oyun.

Cat War oldukça sevimli ve bir o kadar da eğlenceli bir strateji-savaş oyunudur. Minimal grafikleriyle son derece keyifli bir oyun deneyim sunan Cat War'da kedilerin azılı düşmanları olan köpeklere karşı mücadele ediyoruz.

Çizgi roman atmosferinde sunulan hikaye birçok oyunseverin hoşuna gidecektir. Fakat daha gerçekçi bir atmosfer arıyorsanız diğer alternatiflere yönelmeniz yerinde olacaktır. Oyunda, diğer strateji oyunlarında olduğu gibi asker eğiteceğimiz ve kaynak işleyebileceğimiz binaları kurmamız gerekiyor. Elimizdeki kaynakları verimli bir şekilde kullanım askeri ve ekonomik gücümüzü geliştirmeliyiz.

Bu tarz oyunların vazgeçilmez özelliği olan upgrade sistemi Cat War'da oldukça zengin tutulmuş. Birçok seçenek arasından en fazla işinize yarayacak olanları seçebilirsiniz. Bu aşamada yanınızda savaşmaya hazır olan kahramanlara da önem vermeniz gerekiyor. Köpeklere karşı girişeceğimiz mücadelede güçlü askerlere sahip olmamız gerkeiyor. Birimlerinizi güçlendirerek zorlu rakiplerin üstesinden gelebilirsiniz. Toplamda 100 bölüme ve 5 farklı zorluk seviyesine sahip olan Cat War strateji ve savaş oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor.

YORUMLAR